Tetd Darülaceze Annelerimizi Unutmadı

Tarih: 5 Temmuz 2015 | Kategori: Duyurular,Genel

Tüm dünya 12 mayıs’ta kutsal varlıklarımız annelerimizin anneler gününü kutladı.
Annelerimiz bizlerin en kutsal varlıkları olsa gerek. Yaşam mücadelemizde hemen her alanda yanımızda ve destekle bizi kucaklayan bizim için her zaman en iyi arkadaş ve en iyi sırdaş olan biricik annelerimiz; şüphesiz ki bizi biz yapan hayatımızdaki en önemli faktörlerden biri. Bizim için bu denli fedakarlıklar yapan ve hayatımızın vazgeçilmezi olan annelerimize olan sevgimizi sunmak için tek bir gün yeterli olmasa da anneler günü tüm bu duyguları sunabilmemiz için güzel bir fırsat.
Anneler günü hazırlıklarını önceden tamamlayan Darülacezeli anneler, günün erken saatlerinden itibaren, ziyaretlerine gelecek olan misafirlerini beklemeye başladı.Tetd’ yönetim kurulu ve üyeleri bu sene anneler gününde sabahın erken saatlerinde henüz kendi annelerinin bile elini öpmeden Darulacazedeki Annelerimize koştu.
Darülaceze’deki annelerimizin ellerini öpüp, kırmızı gül ve çeşitli hediyeler sunan Tetd’ yönetimi kurulu ve bölge temsilcileri, annelerimizle uzun uzun sohpet ederken keyifli ama bir okadarda hüzünlü anlara tanıklık ettiler.

IMG_9426 IMG_9430 IMG_9432 IMG_9433 IMG_9434 IMG_9438 IMG_9443 IMG_9444