Özel Hastane Eczane Teknisyenleri

Amacımız


 

Değerli Meslektaşlarımız;

Derneğimiz bünyesinde çalışmalarını yürüten komisyonlarımıza Kasım 2010 itibariyle Özel Hastane Teknisyenleri Komisyonu olarak yeni bir komisyon ekledik. Kurduğumuz bu komisyonla yine bir ilki gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Komisyonumuzun yapacağı çalışmalarla birlikte Türkiye’deki tüm özel hastane eczane teknisyenlerimizin sorunlarının çözümlerine yönelik yapılan çalışmaların da yaygınlaşmasını sağlamayı umuyoruz.

Komisyonumuzun kurulma aşamasında İstanbul’da bulunan 93 özel hastane eczacımızın her birine tek tek ulaşacağımız ve derneğimizin konferans salonunda bir tanışma toplantısı düzenleyeceğiz. Katılımın oldukça yüksek olması ve aldığımız tepkiler komisyonu kurulma ihtiyacını doğruladı.

Bundan böyle özel hastane eczanelerinde görev alan meslektaşlarımıza yönelik kurulan bu komisyonda düzenli olarak yapacağımız toplantılarla sorunlarımızı görüşecek, çözüm üretmeye yönelik tüm çalışmalarımızı sizlerle paylaşacağız.

Ayrıca sık sık düzenleyeceğimiz sosyal etkinliklerle İstanbul’daki tüm özel hastanelerde hizmet veren meslektaşlarımızla bir araya gelerek birlikteliğimizin daha da kuvvetlenmesini sağlamak projelerimiz arasında yer almaktadır.

Bu bölümde yer alan “duyurular” alt başlığında alanınıza yönelik gelişmelere yer verecek, “çalışmalarımız” alt başlığında meslektaşlarımızın sorunlarının çözümüne yönelik yaptığımız yazışmaları ve diğer tüm faaliyetlerimizi sizlerle paylaşacağız.”Soru-cevap” alt başlığında bize iletmek istediğiniz tüm soruları ve komisyonumuzca değerlendirildikten sonra cevapları yer alacaktır.  “E-posta grubu” alt başlığında e-posta grubumuza katılmak için kayıt yaptırabileceksiniz.” Linkler” kısmında ise İstanbul’da faaliyet gösteren ve eczane teknisyenleri olan tüm hastanelerimizin web sitelerinin adreslerine yer vereceğiz.

Saygılarımızla.

Tüm Eczane Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği
Yönetim Kurulu